Güvenilir Kurumsal Hizmet

Sistemlerimiz üzerinden vereceğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartı veya havale/eft ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemeyi güvenli ödeme sistemi olan Paywant üzerinden yapabilirsiniz. Kredi kartı ödeme sisteminde en yaygın güvenlik teknolojileri kullanılmaktadır.

Neden SosyalZone ?

SosyalZone en eski ve en güvenilir otomatik sosyal medya hizmetleri sağlayan bir paneldir. SosyalZone şifrenizi paylaşmadan takipçi, beğeni, izlenme ve daha fazlasını alabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Otomatik Teslimat

Tam otomatik olan panelimizde verdiğiniz siparişler otomatik bir şekilde işlenerek tamamlanır.

Kaliteli Hizmet

Ucuz hizmetlerin yanısıra daha kaliteli hizmetler sunarak memnuniyet oranını her zaman yukarıya çıkarmak için çalışıyoruz.

Ödeme ve Sipariş Sistemi

7/24 otomatik işlem alan siparişler ve her saat onaylanan ödeme bildirimleri ile Sosyal Medya Marketlerinin en iyisiyiz!

Hızlı ve güvenilir ödeme altyapımız ile havale/eft dahil olmak üzere tüm kartlar ile 3D güvenlikli ödeme alıyor ve müşteri güvenliğini önemsiyoruz aynı zamanda otomatik olarak sunuculara doğrudan giden siparişler ile kimsenin siparişlerinizi onaylamasını beklemeden sipariş verebiliyorsunuz. Tüm işlemler sunucularımız tarafından otomatik olarak işlem alıyor.

pay
Üye Ol  - Kullanım Koşulları - Sosyal Medya Bayilik Paneli

SMM Panel - SMM Panel Api - SMM Panel Reseller - Cheap SMM Panel - Ucuz Takipçi

Tüm Hakları Saklıdır.
© 2019

DMCA.com Protection Status