Instagram Takipçi Satın Al - Hızlı ve Güvenilir - Sosyal Zone
Paketinizi Seçin

Sosyal Zone’da yer alan aylık %100 Türk Otomatik Beğeni paketleri arasından ihtiyacınız olan sayıda paketinizi seçin.

Bilgileri Eksiksiz Doldurun

İşlemlerinizin tam ve doğru bir şekilde tamamlanması için sizden istenilen bilgileri girin. Hesabınız ya da beğeni sayınız gizli ise gizliliği açınız.

Güvenli Ödemenizi Tamamlayın

2048 bit SSL ve 3D Secure koruma ile güvenli bir şekilde ister kredi / banka kartınız ile ister havale ile siparişinizi verin.

Yükselişe Hazırsınız!

Oto beğeniniz 30 dakika içerisinde aktif edilecektir. Arkanıza yaslanın ve Instagram paylaşımlarınızdaki beğenilerin zahmetsiz, otomatik olarak artışını izleyin.

Instagram Aylık 50 Türk Oto Beğeni
Aylık 50 Türk Oto Beğeni
FIRSAT
45.00₺
Satın Al
Instagram Aylık 100 Türk Oto Beğeni
Aylık 100 Türk Oto Beğeni
FIRSAT
80.00₺
Satın Al
Instagram Aylık 250 Türk Oto Beğeni
Aylık 250 Türk Oto Beğeni
FIRSAT
150.00₺
Satın Al
Instagram Aylık 500 Türk Oto Beğeni
Aylık 500 Türk Oto Beğeni
FIRSAT
250.00₺
Satın Al
Instagram Aylık 750 Türk Oto Beğeni
Aylık 750 Türk Oto Beğeni
FIRSAT
350.00₺
Satın Al
Instagram Aylık 1.000 Türk Oto Beğeni
Aylık 1.000 Türk Oto Beğeni
FIRSAT
450.00₺
Satın Al
Instagram Aylık 2.000 Türk Oto Beğeni
Aylık 2.000 Türk Oto Beğeni
FIRSAT
850.00₺
Satın Al
Instagram Aylık 3.000 Türk Oto Beğeni
Aylık 3.000 Türk Oto Beğeni
FIRSAT
1250.00₺
Satın Al
Instagram Aylık 5.000 Türk Oto Beğeni
Aylık 5.000 Türk Oto Beğeni
FIRSAT
1950.00₺
Satın Al
Instagram Aylık 10.000 Türk Oto Beğeni
Aylık 10.000 Türk Oto Beğeni
FIRSAT
3700.00₺
Satın Al
NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

7 yıllık panel ve paket satış tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizin sosyal medyada çözüm ortağı olarak hizmetindeyiz. Tam otomatik altyapımız, 7/24 canlı destek, herhangi bir sorunda telafi garantimiz ve güvenli ödeme yöntemlerimiz ile rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

Tam Otomatik Hızlı İşlem

Paket satın alım işlemlerinizde tam otomatik altyapımız ile tercih etmiş olduğunuz siparişleriniz 7 gün 24 saat işleme alınır.

Telafi Garantili Hizmet

Satın alım öncesinde olduğu gibi sonrasında da sizleri yalnız bırakmıyoruz. Garantili paketlerimiz ile olası düşüşlerde yanınızdayız.

Yüksek Güvenlikli Ödeme

2048 SSL ve 3D Secure Güvenlik altyapıları ile Türkiye'nin en iyi ödeme aracı olan PAYTR kullanmaktayız. Kredi / Banka Kartı ve Havale ile ödeme yapabilirsiniz.

7/24 Canlı Destek

Whatsapp hattımız başta olmak üzere sitemiz üzerinden chat ya da "iletisim@sosyalzone.com" mail yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MEMNUN MÜŞTERİLER

Instagram Otomatik Beğeni Satın Al

Uzun zamandır sektörde yer alan bir şirket olarak sizlere en iyi Instagram otomatik beğeni satın al hizmetini sunuyoruz. İsterseniz manuel beğeni isterseniz aylık otomatik beğeni satın alabilirsiniz. Birbirinden farklı olarak belirlediğimiz ve sizlere sunduğumuz her bir paketimiz özenle seçilmiştir. Özenle hazırlanan ve titizlik ile sizlere sunulan bütün paketlerimiz birbirinden farklı özelliklere yer verir.

Tamamı Türklerden oluşan otomatik beğeni paketleri satın alarak instagram hesabınızdaki Türk sayısını artırabilir ve hem yerel hem de ulusal anlamda takipçi kitlesi kazanabilirsiniz. Türk beğeni almak istemediğiniz durumda karışık ve yeni paketlerimiz de bulunmaktadır. Karışık beğeni paketlerimiz hem cinsiyet hem bölge hem de diğer özellikler bakımından karma olarak belirlenmiştir. Sizlere en iyi hizmeti sunan bir şirket olarak her zaman daha kalitelisini ve daha uygun fiyatlısını hazırlamaya devam edeceğiz.

Instagram Otomatik Beğeni Özellikleri

Sosyal medya platformları arasında yer alan instagram için özel olarak hazırladığımız otomatik beğeni paketimiz kısa sürede hedefinize ulaşmanızı sağlamaktadır. Otomatik beğeni ile kendinizi ve kendi belirlediğiniz stratejiye uygun olarak profilinizi büyütme imkanı ile karşı karşıyasınız. Sadece tek gönderi için değil profilinizde yer alan farklı gönderiler için de aynı paketi satın almanız mümkün. Bütüncül yaklaşım belirlenerek satılan ve sizlere sunulan instagram, otomatik beğeni hizmetiniz herkesin erişimine açıktır. Bütüncül bir yaklaşım belirlendiği için de profilin geneli göz önünde bulundurulur ve geliştirilir. Instagram otomatik beğeni paketlerimizin özelliklerini sizler için şu şekilde açıklayabiliriz:

 • İstenir ise Türk kullanıcılardan hizmet alınabilir.

 • İstenir ise global kullanıcılardan hizmet alınabilir.
 • 30 gönderiye kadar kullanılabilen paketler vardır.
 • Kısa süre içerisinde teslimat tamamlanır.
 • Şifre paylaşmadan hizmet alınır.
 • Güvenli ödeme yöntemleri kullanılır.
 • İstenildiği kadar beğeni sayısı satın alınabilir.

Instagram oto beğeni satın alındığı zaman karşılaşılan paket özellikleridir. Bu özellikler sebebi ile de profilinizi kısa sürede büyütebilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Instagram Otomatik Beğenide Türk Hesaplar Var Mı?

Instagram için almak istediğiniz otomatik beğeni paketlerinde isterseniz sadece Türk hesaplar üzerinden işlem yapabilirsiniz. Sadece Türklere yönelik bir profil oluşturmak ve hedef kitlenizi Türkler ile sınırlı tutmak istiyorsanız o halde doğrudan hedefinize göre paket tercihi yapabilirsiniz. Tamamı gerçek Türk hesaplardan oluşan otomatik beğeni paketlerimizi istediğiniz zaman satın alabilir ve istediğiniz an kullanmaya başlayabilirsiniz.

Haftanın her günü ve her saati hizmet veren platformumuz aracılığı ile istediğiniz bütün paketlere istediğiniz yerden ulaşmanızı sağlıyoruz. Instagram otomatik beğeni satın alırken kullandığımız yöntemler son derece profesyoneldir. Bu sebep ile de sadece Türk beğeni almak isteyen herkese sadece Türk beğeni hizmeti veriyoruz ve bu hizmetimiz içerisinde global hesaplar yer almıyor. Türk otomatik beğeni satın alım fiyatlarımız da son derece uygun olup hesabınızı tamamen Türklerden oluşan bir kitleye yönelik kullanmanız için uygun paketler hazırlıyoruz.

Otomatik Beğenideki Hesaplar Gerçek Mi?

Instagram aylık beğeni satın almayı tercih eden tüm müşterilerimize birbirinden özel fırsatlar sunuyoruz. %100 gerçek olan profilleri hesabınıza aktarıyor ve daha iyi bir deneyim kazanmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya hesabınızı yönetirken gerçek hesapları kullanmak istiyorsanız sizlere gerçek hesapları sunuyoruz. Otomatik beğeni satın aldığınız takdirde hesabınıza yüklenen her bir paket gerçek kullanıcılardan oluşan beğeniye yer vermektedir. Otomatik beğeni alındığı zaman gönderilen bütün hesaplar gerçektir.

Bu konu ile ilgili yaptığımız bütün çalışmalar ve iyileştirmeler, aktif hesapları gerektiği takdirde sadece Türk hesapları sizlerin beklentinize göre kullanabileceğimiz şekilde kurgulanmıştır. Instagram, otomatik beğeni alındığı takdirde hesaba bot hesap yüklenmez beğeni alınan her bir hesap gerçek hesaplardır ve Instagram’ı aktif olarak kullanan kişilerden oluşur. Bot hesap ya da hile kullanmak isteyenlere ise yine profesyonel seçenekler sunmaktayız. Şirketimiz aracılığı ile alınan her bir hizmetten yararlanabilmeniz sağlıyor ve bütün hizmetlerimizi yüksek kalite ile çerçeveliyoruz.

Otomatik Beğeni Satın Aldım, Hesaba Ne Zaman Yüklenir?

Instagram için otomatik beğeni satın aldığınızda kısa süre içerisinde hesabınıza transfer süreci başlatılır. Transfer süreci ortalama 10 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Aynı gün içerisinde tamamlanan paketlerimizde bulunur. Alınan beğeni sayısına ve paketin özelliklerine bağlı olarak gün içerisinde yüklemenin tamamlanmasını da mümkündür. Otomatik beğeni satın alındığı takdirde hesabı kısa sürede yükleme işlemi, sosyal medya uzmanlarımız tarafından otomatik olarak başlatılır.

Oto beğeni satın al anında gerçekleşen transfer ile zaman kaybına sebep olmaz. Kısa süre içerisinde beğeni sayılarını profilinizde görmek istiyorsanız bu doğrultuda sizlere en hızlı hizmeti sunuyoruz. Otomatik beğeni satın alındığında hesaba hızlı transfer yapılır ve bu transfer dakikalar içerisinde tamamlanır. Kademeli artış isteyen müşterilerimiz için ise aynı gün içerisinde kademeli yükleme yapmaktayız. Otomatik beğeni satın alan kişilerin hesabına aynen gün içerisinde bütün transfer süreci tamamlanmaktadır.

Otomatik Beğenideki Kullanıcılar Aktif Mi?

Platformumuz aracılığı ile otomatik beğeni paketi satın alan bütün kullanıcılarımıza aktif ve gerçek hesaplardan işlem yapmalarının için garanti sunuyoruz. Otomatik beğeni satın almak isteyen kişiler, işlemlerini tamamladıkları takdirde kısa süre içerisinde transfer süreci başlatılmaktadır. Bütün transfer süreci ve beğenilerin hesaba yüklenmesi ortalama 10 dakika sürmektedir. 10 dakika içerisinde hesaba aktardığımız bütün profiller aktiftir. Instagram hesabını aktif olarak kullanan gerçek kullanıcılar üzerinden hizmet alımı gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Bu doğrultuda aylık beğeni satın alındığı zaman bot hesaplardan işlem yapmıyor ve sadece aktif ve gerçek hesapları kullanıyoruz. Gönderdiğimiz beğeni paketlerini ve profilleri incelediğiniz takdirde de gerçek ve aktif hesapları profilinize yönlendirdiğimizi fark edeceksiniz. Aylık ve otomatik paket satın alındığı takdirde sizlere her zaman en gerçek profillere sunmaya devam edeceğiz. Bizlerden aldığınız her hizmet garantili olup, vaat ettiğimiz bütün unsurları gerçekleştiriyoruz.

Otomatik Beğeni Satın Almak Güvenli Mi?

Otomatik beğeni satın almak son derece güvenlidir. Sadece otomatik beğeni paketi için değil, platformumuz üzerinde yer alan ve çevrim içi kataloğumuzda bulunan bütün paketlerimiz en uygun ve en güvenli şartlar ile size sunulur. Bu şartlar doğrultusunda otomatik beğeni satın almak güvenli olmaktadır. İsterseniz Türk oto beğeni satın alın isterseniz de farklı aylık beğenileri tercih edin. Hangi paketi kullanırsanız kullanın sizlere her zaman ve her daim uygun ve güvenli hizmet vermeye devam edeceğiz.

Otomatik beğeni satın alırken kullandığınız ödeme yöntemlerinden şifresiz işlem yapmamıza kadar her bir aşama son derece güvenlidir. Kullanıcılarımızın güvenlik ön ihlali yaşamaması için bütün önlemleri almış durumdayız. Aynı zamanda güvenlik konusunu sadece bir seçenek olarak değil, zorunluluk olarak tutmakta ve herkesin platformunuzu kullanmaya başladığı andan itibaren güvenlik ile ilgili sorun yaşamasının önüne geçmekteyiz.

Otomatik Beğeni Fiyatları Ne Kadar?

Instagram için büyük bir titizlik ile hazırladığımız beğeni paketlerimiz uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Instagram ucuz beğeni satın almak istiyorsanız doğrudan istediğiniz paketi seçerek sürece başlayabilirsiniz. Otomatik beğeni paketlerimiz için belirlenen her bir fiyat ve her bir özellik büyük bir titizlik ile seçilmektedir. Bu doğrultuda ise sunduğumuz ve sunmaya devam ettiğimiz tüm paketlerimiz sizlere anında ulaştırılır. Otomatik beğeni paketlerimizin fiyatları satın alınan beğeni sayısına ve paketin kapsamına göre değişiklik göstermektedir.

Instagram otomatik beğeni satın almak isteyen herkes kısa sürede hedeflerine paketlerimiz ile ulaşabilir. Instagram içerisinde düzenli beğeni artışı istiyorsanız bu doğrultuda otomatik beğeni fiyatlarımızı göre hareket edebilirsiniz. Bütçe dostu paket fiyatlarımız ile istediğiniz bütün paketleri kolayca satın alabilir ve sizlere sunduğumuz farklı ödeme yöntemlerini kullanarak esnek ödeme yapabilirsiniz. Uygun fiyat politikasına göre hareket ederek hazırladığımız bütün paketlerimiz sizlere en uygun ve en adil fiyatlar ile sunulmaktadır. Bu doğrultuda müşterilerimize sadece kaliteli hizmet vermiyor, aynı zamanda uygun fiyatlı hizmet almalarını da sağlıyoruz.

Kaç Tane Otomatik Beğeni Almalıyım?

Sosyal medya hesabınız için kaç adet beğeniye ihtiyacınız varsa o kadar paket almanıza yardımcı oluyoruz. İstediğiniz kadar beğeni sayısına kendi stratejilerinizi doğrultusunda belirleyebilir ve platformumuzda kolaylıkla satın alabilirsiniz. Sosyal medya hesabınızda beğeni sayısına ihtiyacınız olduğu kadar ekstra paketler satın almanızı da sağlıyoruz. Sizlere sunduğumuz her bir paket uygun fiyatlar ile hazırlanmakta ve sayılara da aynı önem verilmektedir. Paketin içeriğinden fiyatlandırmasına ve transfer sürecine kadar her bir aşama ile özel olarak ilgileniyoruz. Bu ilgi doğrultusunda ise istediğiniz kadar beğeni sayısına kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyoruz. Instagram beğeni satın almak isteyen kullanıcılarımız için belirlediğimiz paketlerimizin otomatik beğeni sayıları şu şekilde sıralanabilir:

 • 10 bin Türk oto beğeni

 • 5 bin Türk oto beğeni
 • 3 bin Türk oto beğeni
 • 2 bin Türk oto beğeni
 • 1.000 Türk oto beğeni
 • 750 Türk oto beğeni
 • 500 Türk oto beğeni
 • 250 Türk oto beğeni
 • 100 Türk oto beğeni
 • 50 Türk oto beğeni

Bağımsız geçen bu beğeni sayıları Türk otomatik beğeni paketlerimiz için geçerlidir. Karışık otomatik beğeni almak isteyen kullanıcılarımız için ise farklı paketlerimiz bulunsa da beğeni sayıları aynıdır. Örneğin yabancı otomatik beğeni almak isteyen kişiler en fazla 10 bin yabancı otomatik beğeni ve en düşük ise 50 yabancı otomatik beğeni satın alabilirler.

Otomatik Beğeni Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Instagram beğeni paketlerimizin her biri özenle seçilir ve uzmanlarımız tarafından koordine edilir. Titizlik ile çalıştığımız için ise her zaman en iyi, sürdürülebilir, etki gücü yüksek ve kaliteli paketler ile karşılaşırsınız. Sizlere sunduğumuz bütün otomatik beğeni paketleri, takipçi paketleri, beğeni paketleri, hileler izlenme oranları ve görüntülenme de dahil olmak üzere bütün içerikler ve hizmetler için aynı ödeme yöntemlerini kullanmaktayız.

Kullandığımız ödeme yöntemleri son derece güvenli olup bütün önlemler alınarak sizlere sunulmaktadır. 3D ödeme güvencesinin yanı sıra bankacılık bilgilerinizin herhangi bir üçüncü taraf ile paylaşılmasının ve altyapıya dahil edilmesinin de önüne geçiyoruz. Bu doğrultuda ise sizler için belirlediğimiz ödeme yöntemlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kredi kartı ile ödeme
 • Banka kartı ile ödeme
 • Banka para transferi ile ödeme

Bankadan yapılan para transferi ile ödemeyi tercih eden kullanıcılarımız isterler ise havale yöntemini isterler ise de EFT’yi tercih edebilirler.

Otomatik Beğeni Alırken Şifre Verilir Mi?

Otomatik beğeni satın alırken, güvenli yöntemlerin kullanılmasını sağlıyoruz. Bu doğrultuda ise sadece ödeme yöntemleri için değil, aynı zamanda şifresiz işlem yapılabilmesi için de güvenli alanları yaratmış durumdayız. Instagram için otomatik beğeni satın alırken, herhangi bir şifre vermemeniz için sadece kısıtlı bilgi talep ediyoruz. Instagram beğeni hilesi kullanılırken güvenli ödeme yapmanın yanı sıra hesap güvenliğini de sağlayabilmeniz için sizlere üst düzey hizmet vermekteyiz.

Bütün hizmetlerimiz sizlere daha iyisini sunabilmek ve daha iyi şartlarda profilinizi büyütebilmeniz için var. Dolayısı ile de hem kaliteli hizmet verirken hem de sizlere güvenli seçenekler sunuyoruz. İster otomatik beğeni satın alın isterseniz de takipçi ya da farklı bir etkileşim. Hepsi için şifresiz satın alma özelliğimiz bulunuyor. Bu özelliğimizden yararlanırken sorun yaşamamanız için ise sizlere en iyisini sunmaya devam ediyoruz.

Otomatik Beğeni Almak için Kullanıcı Adı Yeterli Mi?

Instagram için otomatik beğeni satın aldığınız zaman şifre vermeden işlem yaparsınız. Şifre vermeden işlem yapıldığı için de otomatik beğeni satın alınması esnasında bizlere sadece kullanıcı adının verilmesi gerekir. İletişim bilgilerinizin yanı sıra ödeme adımına geçmeden önce kullanıcı adına sisteme girmeniz gerekmektedir. Sadece kullanıcı adı üzerinden hesabınıza otomatik beğeni transferi yapmaya başlıyoruz.

Güvenli hizmet veren bir platform olarak sizlere her zaman daha iyisini sunmaktan vazgeçmeyeceğiz. Bu neden ile de otomatik beğeni satın almak isteyen herkes sadece kullanıcı adı ile işlem yapabilme özgürlüğüne sahiptir. Kullanıcı adınızı belirtilen bölüme girmeniz ve doğruluğundan emin olmanız önemlidir. Doğru bilgi girişi yapıldıktan sonra ödeme adımına geçilmesi ve tüm işlem sürecinin tamamlanması gerekir. Yanlış ya da eksik kullanıcı adı girilmemesine özen gösterilmelidir.

Otomatik Beğeni için Kupon Kodu Kullanılır Mı?

Instagram için almak istediğiniz bütün paketlere yönelik kupon kodu seçeneğimiz bulunmaktadır. Eğer platformumuz tarafından önerilen bir kupon kodu var ise ilgili bölüme kupon kodunu yazarak indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz tüm seçeneklerden güvenli şekilde yararlanmanız için her konuya titizlik ile yaklaşıyoruz.

Uygun fiyatlı hizmet verirken bir yandan da sizlerin daha iyisine ve kalitesine ulaşmanızı da önemsiyoruz. Bu doğrultuda ise sizlere verdiğimiz tüm hizmetlerimiz hem uygun fiyatlıdır hem de birçok seçenek ile sunulur. Otomatik beğeni satın alırken isterseniz kupon kodu kullanabilirsiniz. Takipçi beğeni satın alındığında da aynı kupon süreci geçerlidir. Kodunuz olduğu takdirde ödeme adımına geçmeden önce kupon kodunu sisteme girmeniz fiyatta indirim olmasını sağlar.

Otomatik Beğeni Kaç Gönderi için Geçerli?

Sizler için sunduğumuz bütün takipçi beğeni izlenme ve birbirinden farklı etkileşimleri içeren paketlerimiz titizlik ile hazırlanmaktadır. Otomatik beğeni paketlerimiz de 30 gönderi ile sınırlandırılmıştır. Otomatik beğeni satın aldığınız takdirde profilinizde bulunan 30 farklı gönderi için beğeni sayısının yükseltebilirsiniz. Instagram otomatik beğeni uygulaması kullanıldığında satın aldığınız beğeni sayısı her gönderiyi kapsamaktadır.

Profilinizdeki 30 gönderinin beğeni sayısını otomatik olarak yükseltebilir ve bu yükseltmeye istediğiniz süre boyunca devam edebilirsiniz. Sunduğumuz kapsamlı paketlerden yararlanırken, her zaman daha kalitelisini ulaşmanızı sağlıyoruz. Bu doğrultuda ise otomatik beğeni paketlerini 30 gönderi için tek seferde satın almanıza olanak tanıyoruz.

Otomatik Beğeni Her Hesap için Alınabilir Mi?

Instagram otomatik beğeni paketi satın almak istiyorsanız, doğrudan hizmet satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz bütün profiller için satın alım yapabilmeniz mümkün. Hatta sadece kendi profiliniz için değil, kullanıcı adı üzerinden farklı profiller için de otomatik beğeni satın alınabilir. Hazırladığımız bütün hizmetler son derece güvenlidir. Bu güvenlik altyapısı sebebi ile de kullanıcı adınızı doğru girdiğiniz takdirde istediğiniz her hesap için hizmet almanızı mümkün hale getirdik.

Instagram otomatik beğeni satın alındığında profil gizliliğinin kapalı olması ve profilin herkese açık olduğundan emin olunması gerekir. Profil herkese açık olduğu takdirde ise tüm transfer süreci tamamlanana kadar gizlilik ayarları değiştirilmemelidir. Aksi takdirde otomatik beğeni transferinde sorun ile karşılaşılabilir bu sebep ile profil herkese açık olmalıdır.


SORU VE SORUNLAR İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!
Whatsapp İletişim +905527920260
Hızlı Sipariş
Anasayfa Canlı Destek
Bir Platform Seçin!
Bir Kategori Seçin!
Bir Paket Seçin!
YENİLENDİK! YENİ TASARIMA ÖZEL İNDİRİMLER!

SosyalZone güvencesi ile yeni tasarımımızla karşınızdayız. Arayüzümüz ve kaliteli servislerimizin yanı sıra %5 indirim kodu sizlerle.

SON GÜN!31 Mart 2023 / 23:58